بیانه کادر مدیریتی،اساتید وطلاب مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام

متن بیانه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه طلاب و اساتید مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام کرج

در جهت محکومیت حمایت از جریان فتنه در استانداری البرز

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که حاصل  زحمت ها و مرارت های مردم انقلابی و فهیم و مؤمن ایران اسلامی  و ثمره خون پاک شهدای انقلاب و شهدای دفاع مقدس است، تنها نظامی است که ندای مبارزه با استکبار و ظلم و ستم را سر داده و به سمت عدالت خواهی  و عدالت گستری در جهان در حرکت است. حفظ چنین نظامی و دفاع از آن، جزو وظایف هر ایرانی مسلمان آزادی خواه و انقلابی است. کسانی که در فتنه سال۸۸ اقدام جهت متزلزل کردن پایه های نظام کردند، منفور امت اسلامی و نیرو های مؤمن و انقلابی می باشند. حمایت از این افراد به هر نحوی حمایت از اصل فتنه است و حمایت مسئولین دولتی از این جریان نابخشودنی تر.

متاسفانه در استانداری البرز که باید محلی برای خدمت رسانی به مردم شریف البرز باشد، ضمن جلسه ای از سران فتنه حمایت شده است. این حرکت ناپسندانه از سوی مسئول  جلسه، حرکتی بر خلاف منویات رهبری و  حرکت اسلامی مردم شریف ایران اسلامی است.

کادر مدیریتی، اساتید و طلاب حوزه علمیه امام صادق علیه السلام کرج، علاوه بر محکوم کردن این اقدام زشت استانداری، خواستار برخورد قانونی با تشکیل دهندگان این جلسه و سخنران مدعو بوده و خواهان عدم فعالیت مسئول مربوطه در نهاد های دولتی است.

والسلام علی من اتبع  الهدی

بیانیه طلاب کرج در محکومیت حمایت از فتنه گران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *