اخبار ویژه

پذیرفتن قرارداد FATF امنیت اقتصادی و سیاسی ایران را به خطر می‌اندازد

« آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی» در نشست با مدیرمسئولان و سرپرستان خبرگزاری ها و نشریات که صبح امروز (۱۴ مهر) در دفتر نمایندگی ولی فقیه در کرج برگزار شد، بر لزوم تحلیل و جریان سازی خبر تاکید کرد و آن را به عنوان رسالتی برای اصحاب رسانه خواند.

بررسی، پیگیری، تحلیل و جریان سازی یک خبر یکی از مهم ترین نکات کلیدی در این دیدار بود که نماینده ولی فقیه در استان البرز به آن اشاره کرد و گفت: تحلیل خطبه های نماز جمعه و جریان سازی بر محور نکاتی که در آن مورد نظر است، مطلبی است که از اهالی رسانه انتظار می رود.

برمبنای راهبردهای نظری آیت الله حسینی همدانی، یکی از موضوعاتی که در خطبه نماز عبادی سیاسی جمعه ۱۳ مهر در مصلی امام خمینی (ره) مطرح شد، اختصاص به قرارداد FATF داشت.

نماینده ولی فقیه در استان البرز، پذیرفتن قرارداد FATF را زمینه به خطر افتادن امنیت اقتصادی و سیاسی ایران خواند و گفت: امروز کار دست مجلس است. اگر آقایان وکلای مجلس وکیل مردم هستند یعنی باید در راستای خواسته‌های موکلینشان قدم بردارند.

به گفته آیت الله حسینی همدانی، حفظ عزت و اقتدار کشور امروز رسالتی است که بر دوش نمایندگان مجلس قرار دارد و آنان هستند که نباید قراردادی را امضاء کنند که برای ایران مشکلاتی را فراهم آورد.

از نگاه تحلیلی رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز پذیرفتن این قرارداد امنیت اقتصادی و سیاسی ایران را به خطر می اندازد چرا که حق شرط هیچ ضمانتی را برای ایران نخواد داشت.